Міністри за рік наростили заощадження

Понеділок, 21 квітня 2008, 10:55

Більшість українських міністрів уже давно тримають свої гроші на депозитах у банках.

Так, відповідно до декларацій про доходи за 2007 рік, найбільші рахунки в банках у голови МНС Володимира Шандри - 7,2 мільйона гривень.

У міністра фінансів Віктора Пинзеника накопичилося 1,6 мільйона гривень заощаджень.

Перевалили за півмільйона й рахунки першого віце-прем'єра Олександра Турчинова, міністра палива й енергетики Юрія Продана, міністра праці й соціальної політики Людмили Денисової.

Найменший банківський рахунок у міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. На ньому всього 1 гривня. Втім, відповідно до декларації Луценка за 2007 рік, на банківських рахунках його родини лежить понад 400 тисяч гривень.

Схожа ситуація й у міністра регіонального розвитку і будівництва Василя Куйбіди. У нього на рахунках усього 75 тисяч гривень, а у членів його родини - майже 1,4 мільйона гривень.

Усього 5 тисяч гривень у банках у віце-прем'єра Григорія Немирі.

А прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець, міністр охорони здоров'я Василь Князевич не мають депозитних внесків.

Хоча в деяких членів Кабінету Міністрів на це йдуть родини. Приміром, на банківських рахунках родини Тимошенко розміщено 230 тисяч гривень.

У цілому, якщо порівнювати декларації про доходи міністрів зразка 2006-го і 2007-го років, то в основному члени Кабміну збільшили свої заощадження, зазначає видання.

Але є й такі, котрі велику частину коштів зняли з рахунків. "Очевидно, вирішили вкласти, наприклад, в акції, облігації, чи зробити дорогу покупку", - припускає газета.

Так, минулого року на 35 тисяч гривень скоротилися заощадження нинішнього міністра юстиції Миколи Оніщука, понад удвічі  - Денисової, і на 25 тисяч гривень - заощадження Продана.

"Дєло"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!