В "Укрнафті" сказали, що збори не відбулися через відсутність реєстру акціонерів

Середа, 16 квітня 2008, 11:47

Збори акціонерів ВАТ "Укрнафта" не відбулися через відсутність реєстру акціонерів компанії.

Про це повідомив начальник юридичного управління ВАТ "Укрнафта" В'ячеслав Карташов у середу журналістам у Києві.

За його словами, "Укрнафта" сьогодні одержала лист від реєстратора компанії - фінансової компанії "Укрнафтогаз", в якому ФК написала, що відмовляє у видачі реєстру у зв'язку з наявністю судової заборони.

При цьому Карташов зазначив, що внаслідок цього реєстрація акціонерів не можлива, і отже, не можливо провести збори акціонерів.

За припущенням Карташова, судова заборона викликана ситуацією, пов'язаною з анулюванням ліцензії реєстратора (ФК "Укрнафтогаз") із боку Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР).

У свою чергу, представник міноритарного акціонера Андрій Загорулько повідомив, що за відсутності реєстру акціонерів не можливо провести ідентифікацію акціонерів і зафіксувати кворум зборів.

Представник ФК "Укрнафтогаз" Максим Юхименко пояснив, що вказана судова заборона, швидше за все, пов'язана з рішенням ДКЦПФР від 3 березня, яким комісія анулювала ліцензію реєстратора.

3 березня ц. р. ДКЦПФР своїм рішенням позбавила "Укрнафтогаз" ліцензії на ведення реєстру власників іменних цінних паперів. Проте 17 березня суд призупинив це рішення ДКЦПФР.

Також Карташов повідомив, що найближчим часом правління "Укрнафти" оголосить про проведення нових зборів акціонерів.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!