Ющенко вимагає від Тимошенко не допускати фінансово-будівельних афер

Понеділок, 3 березня 2008, 13:30

Президент Віктор Ющенко звертається до прем'єра Юлії Тимошенко з проханням розробити механізми для недопущення фінансово-будівельних афер.

Про це йдеться у листі Ющенка до Тимошенко, повідомляє прес-служба президента.

У ньому Ющенко підкреслює, що поширення фінансово-будівельних афер в Україні останніми роками набуває загрозливого розмаху.

"Від шахрайських дій у сфері будівництва житла вже постраждали тисячі українців, практично жодне питання не врегульоване - будівельні майданчики пустують, громадянам не повертають проінвестованих коштів, не надають житла", - сказано у листі.

Ющенко вважає неприпустимим появу нових структур, схожих на групу будівельних компаній "Еліта-центр", ТОВ "Агробудпереробка ЛТД" та ТОВ "Київвисотбуд".

Президент підкреслює у листі, що, на думку експертів, шахрайства стали можливими через недосконалу процедуру землевідведення, вибору забудовників, реєстрації прав на нерухоме майно та їх обмежень, а також у зв'язку із відсутністю у законодавстві норм щодо способів та механізмів забезпечення виконання договорів у сфері спорудження житла.

Ющенко навів у листі пропозиції експертів та ошуканих громадян щодо першочергових заходів для недопущення таких проблем, які надходять до нього, і попросив прем'єра "ґрунтовно опрацювати" зазначені пропозиції і про результати поінформувати його до 1 липня 2008 року.

УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!