Податкова знайшла ухиляння від податків у Ахметова, Пінчука, Тарути і Коломойського

П'ятниця, 14 березня 2008, 18:52

Державна податкова адміністрація виявила факти ухиляння від сплати податків компаніями "Приват", "Індустріальний союз Донбасу", "Систем кепітал менеджмент", "Інтепайп", "Мотор Січ", "Смарт-груп".

Про це заявив глава ДПАУ Сергій Буряк на колегії Податкової адміністрації в п'ятницю в Ірпені за участю прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, відзначивши, що йдеться про використання так званих технічних акцій.

"Нами виявлені факти використання так званих технічних акцій збанкрутілих підприємств, у результаті чого недоплата податку на прибуток становила в минулому році 7,5 млрд грн", - сказав глава ДПАУ.

За словами Буряка, Податкова знищила таких акцій на суму 30 млрд грн.

"На превеликий подив, покупцями цих акцій були підприємства відомих публічних компаній, таких як "Приват", "Індустріальний союз Донбасу", "Систем кепітал менеджмент", "Інтепайп", "Мотор Січ", "Смарт-груп" тощо", - сказав глава Податкової.

Він також відзначив, що підприємства групи "Інтерпайп", а також "Запоріжсталь", "Укрпромінвест", компанії "Енерго", компанії "Континіум" "знижують податкову віддачу по податку на прибуток" у 2008 році.

За його словами, за два перших місяці нинішнього року тільки 20 великих підприємств країни зменшили перерахування платежів у Держбюджет на 1,4 млрд грн.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!