Кабмін виділив майже 20 мільйонів військовій розвідці

П'ятниця, 14 березня 2008, 18:27

Кабінет Міністрів додатково виділив Головному управлінню розвідки Міністерства оборони 19,4 млн. гривень бюджетних коштів.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну №441-р "Про передачу бюджетних призначень в 2008 році Головному управлінню розвідки Міноборони" від 5 березня.

Відповідно до розпорядження, змінено обсяг бюджетних призначень, тобто на таку ж суму зменшено фінансування бюджетної програми Міноборони з підготовки громадян на посади осіб офіцерського складу, підвищення кваліфікації, перепідготовки офіцерських кадрів і державних службовців, початковому вишколу молоді.

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів при доробці державного бюджету на 2008 рік додатково виділити Міністерству оборони 7,5 млрд. гривень.

Міністр оборони Юрій Єхануров допускає збільшення бюджетного фінансування армії з 10 млрд. гривень до 17-22 млрд. гривень в 2008 році.

Кабмін має намір установити фінансування ЗС в 2008 році в розмірі 2% від валового внутрішнього продукту, або 17 млрд. гривень, збільшивши його порівняно із закладеною в держбюджеті-2008 сумою в 10 млрд. гривень.

Українські Новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!