Збори "Укртатнафти" розпочалися і продовжаться в "Нафтогазі" у вівторок

П'ятниця, 14 березня 2008, 13:15

Збори акціонерів ЗАТ "Укртатнафта" (Кременчуцький НПЗ, Полтавська обл.) у п'ятницю відкрилися в Кременчуці і будуть продовжені в центральному офісі НАК "Нафтогаз України" у Києві у вівторок, 18 березня.

Про це заявив міністр палива й енергетики Юрій Продан журналістам у Кременчуці в п'ятницю.

За його словами, для участі в зборах зареєструвався "Нафтогаз" із пакетом акцій 61% статутного фонду за обумовленого українським законодавством кворуму 60%+1 акція.

У той же час міноритарні акціонери стверджують, що призначені на п'ятницю збори акціонерів не відбулися, тому що реєстрація акціонерів не проводилася і, відповідно, кворум був відсутній.

На підтвердження своїх слів один із представників міноритарних акціонерів передав агентству протокол Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР), що підтверджує відсутність реєстрації акціонерів відповідно до ухвали Семенівського райсуду Полтавської області від 13 березня цього року.

Цей документ підписали представники ДКЦПФР на чолі з начальником контрольно-правового відділу і правозастосування, а також голова правління "Укртатнафти" Павло Овчаренко.

Напередодні він заявив у ЗМІ, що суд заборонив своєю ухвалою товариству і його реєстратору ВАТ "Фінансова компанія "Укрнафтогаз" здійснювати інформаційне й організаційне забезпечення зборів акціонерів, у тому числі їхню реєстрацію, а також заборонив "Укртатнафті" проводити самі збори, призначені на 14 березня.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!