Тимошенко не боїться, що її задавлять ціною на газ

Середа, 12 березня 2008, 16:12

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не думає, що рішення Казахстану, Узбекистану і Туркменістану про підняття ціни на газ до європейського рівня призведе до різкого підвищення ціни на газ для України.

Про це вона заявила на прес-конференції у середу.

Вона також нагадала, що зараз робоча група "Нафтогазу" продовжує переговори в Москві і щодо довгострокових контрактів на постачання газу.

"Зараз ми можемо говорити, що на цей рік ми все ж таки утримаємо ціну 179,5 долара. І немає підстав хвилюватися, що ця ціна буде збільшена", - запевнила прем'єр.

"Але в наступні роки нам ще потрібно пройти етап переговорних процесів, нам потрібно відчути можливості переговорного процесу як із Росією, так і з країнами Середньої Азії. І якщо вже в нас буде повний спектр інформації, я вам дам знати про те, яких остаточних результатів досяг уряд у цьому процесі", - зазначила Тимошенко.

"Поки що, на мій погляд, зарано говорити про швидке зростання ціни в 2009 році на природний газ", - наголосила прем'єр.

Як відомо, у вівторок керівники газових компаній Казахстану, Узбекистану і Туркменістану заявили, що, "виходячи з інтересів національних економік, з огляду на міжнародні зобов'язання щодо забезпечення надійних і безперебійних постачань енергоносіїв, із 2009 року продаж природного газу буде здійснюватися за європейськими цінами".

УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!