Тимошенко не підтримуватиме ні Ахметова, ні Коломойського у конфлікті з "Дніпронерго"

Субота, 1 березня 2008, 20:03
Кабінет Міністрів не має наміру підтримувати жодну зі сторін у конфлікті з компанією "Дніпронерго" (Запоріжжя).

Про це заявила на прес-конференції прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомляє агентство "Українські Новини".

"Уряд не буде брати участь у корпоративних конфліктах. Усіма питаннями власності займаються сьогодні суди. І я впевнена, що суди будуть приймати законні й чесні рішення", - сказала Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів, як вона ставиться до того, що в Києві з'явилася зовнішня реклама зі слоганом "Український прорив. Повернемо "Дніпронерго".

З 24 лютого в Києві з'явилася зовнішня реклама за назвою програми дій уряду "Український прорив" і закликом до реприватизації "Дніпронерго".

Як повідомляло агентство, 12 лютого Окружний адміністративний суд Києва передав позов компанії "Бізнес-Інвест" (Дніпропетровськ) до Кабінету Міністрів із вимогою визнати недійсним розпорядження, що дозволяє збільшення статутного фонду (СФ) компанії "Дніпронерго" (Запоріжжя) в Окружний адміністративний суд Дніпропетровська.

"Бізнес-Інвест" наприкінці січня подала позов у Окружний адміністративний суд Києва з вимогою визнати недійсним розпорядження Кабінету Міністрів, яким давався дозвіл на збільшення СФ "Дніпронерго".

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням 407-р від 13 червня 2007 року доручив Національній акціонерній компанії "Енергетична компанія України", що управляє державними пакетами акцій енергокомпаний, голосувати за збільшення СФ "Дніпронерго".

Акціонери компанії 27 серпня 2007 року вирішили збільшити статутний фонд на 51,086 млн гривень - до 149,186 млн гривень шляхом випуску нових акцій у зв'язку із приєднанням до компанії "Інвестиційне товариство" (Донецьк).

Передбачається, що в результаті додемісії "Донбаська паливно-енергетична компанія" (ДПЕК, контролює бізнесмен Ринат Ахмєтов) консолідує 44,279% акцій "Дніпронерго".

Зокрема, "Інвестиційне товариство" буде контролювати 34,243% акцій, а афілійована із ДПЕК компанія DTEK Holdings Limited (Кіпр) зменшить свою частку з 15,262% до 10,036%.

За даними "Дніпронерго", компанія "Бізнес-Інвест" володіє 0,00655% акцій енергокомпанії.

 www.ukranews.com

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!