Сепаратистському місту перекривають газ

Середа, 27 лютого 2008, 16:53

Дочірня компанія "Нафтогазу" "Газ України" обмежила газопостачання "Сєверодонецькій ТЕЦ" через значну заборгованість.

Про це йдеться в повідомленні "Газ України", поширеному в середу.

"Через значну заборгованість перед ДК "Газ України" за спожитий протягом опалювального сезону 2007-2008 рр. природний газ обмежено газопостачання "Севєродонецької ТЕЦ", - ідеться в повідомленні.

"За період із 01.10.2007 р. це теплопостачальне підприємство заборгувало ДК "Газ України" понад 26,7 млн грн (рівень розрахунків становить 42%)", - додається в повідомленні.

На виконання доручень "Нафтогазу" і "Газу України", працівники "Луганськгазу" обмежили постачання природного газу "Севєродонецькій ТЕЦ" понад удвічі до мінімально допустимого технологічного рівня.

Загальна заборгованість підприємств ТКЕ перед ДК "Газ України" за спожитий протягом опалювального сезону 2007-2008 рр. (із 01.10.2007 р.) природний газ становить 2,152 млрд грн, а рівень розрахунків - 55%.

"Газ України" і надалі вимагатиме від керівників підприємств ТКЕ здійснення повних та своєчасних розрахунків за спожите паливо. У разі подальшого накопичення боргів поставки газу підприємствам ТКЕ будуть обмежені відповідно до рівня розрахунків.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. №1729, забезпечення споживачів природним газом здійснюється за умови стовідсоткових розрахунків за нього.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!