"Українсько-середземноморські авіалінії" збанкрутували?

Понеділок, 25 лютого 2008, 13:17

Господарський суд м. Києва 28 січня порушив провадження у справі про банкрутство ВАТ "Українсько-середземноморські авіалінії" (UM Air).

Відповідне оголошення розміщено в газеті "Голос України" (№33) від 20 лютого.

Як повідомляла ЕП, у 2007 році авіаційна влада Італії та Німеччини заборонили авіакомпанії UM Air виконувати польоти до цих країн. Восени 2007 року європейська авіаційна влада внесла авіакомпанію в так званий чорний список перевізників, які не відповідають європейським і міжнародним стандартам безпеки та якості польотів.

Державна авіаційна адміністрація України з 12 вересня 2007 р. припинила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії "Українсько-середземноморські авіалінії", враховуючи велику кількість відхилень від нормативної бази, невиконання норм безпеки польотів, а також те, що фінансово-економічний стан авіакомпанії залишається тяжким.

За різними відомостями, у працівників підприємства з вересня минулого року були проблеми із зарплатою.

Як відзначали експерти, наявність UM Air у "чорному списку" Євросоюзу поставила під удар інших українських авіаперевізників. Як свідчили вітчизняні перевізники, з часу внесення UM Air до "чорного списку" кількість перевірок літаків українських авіакомпаній інспекціями SAFA в європейських аеропортах зросла у кілька разів, і ці перевірки не завжди носили обґрунтований характер.

Авіакомпанія UM-Air останнім часом була четвертим за обсягами авіаперевізником в Україні (раніше була третьою), надає послуги з регулярних і чартерних пасажирських перевезень. Питома вага авіакомпанії в загальному обсягу перевезень пасажирів українськими авіакомпаніями в 2007 р. становила 8,3%.

Компанія заснована в 1998 році, розпочала чартерні і регулярні рейси з червня 2000 року. Останнім часом UM-Air виконувала чартерні і 22 регулярні рейси до Казахстану, Узбекистану, Росії, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Сірії, Йорданії, Лівану, Ірану, Єгипту, Туреччини та інших країн.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"