Балога "кришує" Черновецького від перевірок Тимошенко?

Четвер, 21 лютого 2008, 14:37

Депутати від НУ-НС Олександр Омельченко і Кирило Куликов, а також Володимир Бондаренко з фракції БЮТ заявляють про перевірку Кабінетом Міністрів діяльності Київської міської державної адміністрації.

Про це депутати сказали журналістам, повідомляє Обком із посиланням на Українські Новини.

За їхніми словами, комісія Кабміну була створена на виконання одного з пунктів указу президента Віктора Ющенка, яким той зробив догану меру Києва Леоніду Черновецькому за незадовільну роботу Київміськадміністрації з інвесторами, що постраждали в афері групи будівельних компаній "Еліта-центр".

За словами Бондаренка, комісію очолив міністр економіки Богдан Данилишин, також до неї увійшли представники інших міністерств, Контрольно-ревізійного управління і два депутати від БЮТу - сам Бондаренко і Сергій Підгірний.

"Комісія прийшла подивитися, як розподіляється земля, як майнові комплекси вимиваються з Києва", - сказав Бондаренко.

Він повідомив, що комісія повинна була почати роботу з 15 лютого і закінчити її 21 лютого.

Однак, за його словами, за цей час Київміськадміністрація не надала членам комісії жодного документа, тому він вважає, що її робота буде продовжена до 10 березня.

Також він повідомив, що до Кабміну звернувся голова Секретаріату президента Віктор Балога з листом, у якому відзначає, що перевірка міськадміністрації з боку Кабміну є втручанням органів державної влади в роботу органів місцевого самоврядування.

"Влада київська "кришується" апаратами найвищих державних осіб", - підкреслив Омельченко.

УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!