Понад третину українців вірять, що Тимошенко всім заплатить

Вівторок, 19 лютого 2008, 14:48

35,3% українців упевнені, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виплатить всі знецінені вклади Ощадбанку СРСР.

Про це свідчать результати опитування Центру імені Олександра Разумкова.

Під час опитування респондентам запропонували відповістити на запитання, як вони вважають, чи виконає Тимошенко обіцянку щодо виплати всіх вкладів Ощадбанку СРСР.

При цьому 25% опитаних вважають, що Тимошенко не виконає цієї обіцянки, 16,7% - що їй не дадуть це зробити, 23% - не змогли відповісти.

Водночас 47% опитаних вважають, що рішення Кабінету Міністрів про виплату 1 тисячі гривень вкладникам Ощадбанку СРСР - виконання передвиборних зобов'язань, 40,1% - піар-кампанія Тимошенко, спрямована на підвищення її рейтингу, 2,2% - інше, 10,6% - не змогли відповісти.

Крім того, 34,9% респондентів зазначають, що після початку повернення знецінених вкладів їх ставлення до Тимошенко поліпшилося, 6% - погіршилося, 56,4% - не змінилося, 2,9% - не змогли відповісти.

Водночас 46,1% опитаних згодні, що видавати зараз по тисячі гривень на кожного вкладника - правильне рішення, оскільки фінансові можливості держави не дають можливості здійснювати великі виплати, 26,9% - вважають, що вклади треба негайно повернути в повному обсязі, 6,6% - внески треба повертати не так швидко й меншими сумами, 3,7% - можна взагалі не повертати, 4,1 % - інше, 12,5% - не змогли відповісти.

Опитування  провели з 31 січня до 5 лютого, опитано 2017 респондентів старших 18 років у всіх регіонах країни.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

11 січня Державний ощадний банк почав виплачувати компенсації за знеціненими вкладами.

Загальний обсяг зобов'язань за такими вкладами оцінюється  у понад 120 млрд гривень.

Українські Новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!