Абітурієнтам доведеться заплатити за пробне тестування

Четвер, 14 лютого 2008, 17:56

Кожен, хто зареєструвався для участі в незалежному оцінюванні знань, може вже зараз пройти пробне тестування.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Ликарчук на прес-конференції в четвер.

За його словами, інформацію про нього можна дістати в пункті реєстрації учасників зовнішнього тестування й у регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Ликарчук зазначив, що таке тестування проводиться за плату, яка у кожному населеному пункті може відрізнятися в залежності від форми: чи проводиться тестування в повному обсязі або тільки надаються бланки і ключі правильних відповідей, чи проводиться воно на місці або поштою і т. д.

Ликарчук уточнив, що, за його даними, вартість пробного тестування з одного предмету коливається між 17 і 50 гривнями.

За його словами, пробні тестування організовують державні і приватні внз, а також обласні інститути післядипломної педагогічної освіти.

Крім того, під час прес-конференції Ликарчук продемонстрував інформаційний посібник, випущений Центром на допомогу охочим проходити зовнішнє тестування, що містить приклади завдань, приклади рішень, опис процедури тестування й інше.

Він зазначив, що посібник вийшов тиражем 530 тис. екземплярів, на початку тижня був доставлений у всі школи західних і центральних областей України, у середу і четвер - у школи столиці, у четвер і п'ятницю - надійде в усі школи східних і південних регіонів.

Ликарчук також повідомив, що раніше в продаж надійшло кілька посібників, випущених за логотипом Центру окремими приватними фірмами, і що Центр подав на них до суду.

Він підкреслив, що такі посібники містять безліч помилок і не відповідають тестам, розробленим Центром.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!