Бізнес-інтереси Ахметова перемогли "НАТО - ні!" у Верховній Раді?

Середа, 13 лютого 2008, 14:30
Останні події у Верховній Раді засвідчують існування реальної кризи у роботі парламенту.

Про це у коментарі УНІАН заявив народний депутат, член фракції БЮТ Микола Томенко.

За словами Томенка, вчорашнє "розблокування Партією регіонів на півтори години роботи ВР засвідчило, що існує серйозна політична криза".

Депутат зазначив, що це пов'язано з тим, що сьогодні "олігархічні складові" політичних фракцій домінують при ухваленні рішень парламенту.

За словами Томенка, це показало вчорашнє голосування щодо внесення змін до Господарсько-процесуального кодексу України.

"Не таємниця, що Партія регіонів намагалася захистити в "Дніпроенерго" контрольний пакет акцій, який належить фірмам Рината Ахметова, напередодні рішень Господарської палати Верховного Суду України", - сказав він.

Зокрема, він наголосив, що для того, аби не допустити повернення у державну власність контрольного пакета "Дніпроенерго", фракція Партії регіонів разом зі своїми союзниками "пішла простим, але конкретним шляхом", намагаючись ліквідувати господарську палату ВСУ.

Томенко нагадав, що не вистачило лише кількох голосів для внесення відповідних змін до Господарсько-процесуального кодексу.

Він також додав, що фракція Партії регіонів наполягає, аби на найближчому пленарному засіданні ВР першим питанням розглянули зміни до відповідного документа.

"Виходить, що НАТО, кульки і плакати - для народу, а "Дніпроенерго" - для себе", - сказав Томенко.

Крім того, він наголосив, що фракція Партії регіонів поміняла нібито принципову позицію щодо НАТО на приватні речі, пов'язані з бізнесом Ахметова.

"Якщо і надалі бізнес керуватиме парламентом, то Верховна Рада не матиме шансів стати представницьким органом", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!