Бойко: Україна нічого не винна Росії за газ

Понеділок, 11 лютого 2008, 10:39

Екс-міністр палива і енергетики України, депутат фракції Партії регіонів Юрій Бойко запевняє, що в України немає боргів перед Росією за отриманий газ.

"По перше, в нас немає жодних боргів сьогодні, і швидко так давати згоду на погашення боргів - це я вважаю помилкою. Тому що потрібно оформити документи, потім з‘ясувати ситуацію, і потім уже розмовляти про оплату", - заявив в ефірі Радіо "Свобода".

За його словами, "на першому місці сьогодні стоїть проблема оформлення документів - тобто відхід від ситуації з несанкціонованим відбором газу, з цим соромом, якого ми вже давно не мали".

"Тому я вважаю передчасними заяви, що давайте ми погасимо щось там. Давайте ми спершу оформимо документи. А потім вже будемо розмовляти", - наголосив Бойко.

Як відомо, у понеділок у Москві керівник "Нафтогазу України" Олег Дубина має провести переговори з керівництвом російського "Газпрому", щоб узгодити "технiчнi умови постачання природного газу до України, а також його транзиту до країн Європи"

Раніше "Газпром" заявив, що припинить поставки палива до України з 12 лютого, якщо ситуація із заборгованістю за газ не буде врегульована. Борг, за версією російської сторони, наближається до півмільярда доларів. Також заявляли, що Україна несанкіоновано добирає газ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"