Ющенко готовий показувати доходи і витрати своєї родини

П'ятниця, 1 лютого 2008, 16:41

Президент Віктор Ющенко доручив урядові вжити додаткових заходів для завершення роботи над законопроектом про декларування доходів і витрат осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також членів їхніх родин.

Про це йдеться в указі президента про деякі заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної антикорупційної політики.

Крім того, уряду доручено допрацювати кодекс доброчесної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та створити єдиний державного реєстр юридичних та фізичних осіб, притягнутих до адміністративної чи кримінальної відповідальності за корупційні дії.

Також президент доручив розглянути питання стосовно покладення на Міністерство юстиції України завдань щодо:

- аналізу законодавства з метою виявлення системних вад, які полегшують чи сприяють вчиненню корупційних правопорушень, та підготовки пропозицій щодо вдосконалення законодавства про запобігання та протидію корупції;

- антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів, підготовку яких здійснюють центральні органи виконавчої влади;

- збирання та аналізу статистичних даних, іншої інформації про реалізацію заходів щодо запобігання і протидії корупції та оцінки їх ефективності, виявлення чинників, що сприяють корупційним виявам, підготовки пропозицій стосовно їх усунення.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!