Укргазенерго досі не назвало ціну на газ для української промисловості

Вівторок, 8 січня 2008, 18:15

ЗАТ "Укргазенерго", спільне підприємство НАК "Нафтогаз України" і RosUkrEnergo AG, досі не донесло до промислових споживачів України нову ціну на природний газ, що їм постачається.

Про це повідомили представники промпідприємств у вівторок.

"Газ ми одержуємо, але за якою ціною - поки невідомо. Нам обіцяють, що ціна буде погоджена найближчим часом", - сказав віце-президент із енергетики ТОВ "Основа Папір" (Жидачівський целюлозно-паперовий та Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінати) Володимир Туровський.

Фінансовий директор ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" (Комсомольськ Полтавської обл.) Микола Горошко також повідомив, що трейдер поки не повідомив нову ціну природного газу, що постачається.

Представники ВАТ "Азовмаш" (Маріуполь Донецької обл.) повідомили, що поки не мають інформації про нові ціни на природний газ, який наразі постачається на керовані товариством підприємства.

"Офіційно нову ціну нам ще не надали", - уточнили в прес-службі Азовмашу.

Представники Укргазенерго у вівторок були недоступними для коментарів.

Промисловим підприємствам України і прирівняним до них споживачам постачається імпортний природний газ, а єдиним імпортером цього газу в країну є Укргазенерго.

Встановлений урядом граничний рівень ціни на природний газ для таких споживачів у 2007 році становив 720 грн за 1 тис. грн (без врахування ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і постачання, а також витрат на збереження газу в підземних сховищах).

Уряд України, беручи до уваги подорожчання палива, що постачається до країни, встановив із 1 січня 2008 року новий граничний рівень ціни на газ для промислових підприємств і прирівняних до них споживачів - 934,7 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і постачання).

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!