НБУ виграв справу у Черновецького

Вівторок, 29 січня 2008, 11:16

Національний банк виграв суд у власника "Правекс-банку" Леоніда Черновецького, який вимагав скасування постанови про розкриття банками реальної кредитної ставки.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на заступника директора юридичного департаменту Нацбанку Віктора Новикова.

"Ми оскаржили (рішення Окружного адміністративного суду Києва) і виграли справу. Ті два пункти постанови, які були оскаржені Леонідом Черновецьким, тепер відновлені, і рішення суду набрало чинності з моменту оголошення", - сказав він.

У Нацбанку підкреслюють, що банки тепер зобов'язані виконувати всі пункти постанови, в іншому разі до них застосують санкції.

"Минулого року ми вже оштрафували один столичний і один львівський банки за невиконання цієї постанови", - сказав виконавчий директор НБУ з банківського нагляду Олександр Кіреєв.

Раніше НБУ ухвалив постанову, якою зобов'язав банки розкривати клієнтам ефективну ставку кредиту, що включає всі комісійні банку, вартість страхових і нотаріальних послуг.

Черновецький звернувся до суду із проханням визнати незаконними вимоги, котрі порушують його "права та інтереси як акціонера, так і вкладника "Правекс-банку".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!