Президент хоче створити структуру, яка займатиметься приватизацією

П'ятниця, 25 січня 2008, 12:07
Президент Віктор Ющенко висловлюється за необхідність формування незалежної структури, що займатиметься об'єктами, виставленими на приватизацію.

Про це Ющенко заявив на прес-конференції в четвер у Давосі (Швейцарія).

Коли йдеться про "той масив об'єктів, що так масово пропонується для приватизації, я б не хотів, щоб складалося враження, що йдеться про розпродаж України, щоб не складалося враження, що можна швидко й оптом вирішувати такі питання великої приватизації", відзначив президент.

"По кожному з цих об'єктів ми повинні сформувати структуру, бажано незалежну, котра буде займатися пакетом приватизації, розігріватиме відповідний ринок, презентуватиме цей проект на ділових сесіях, шоу в Лондоні, Москві, Нью-Йорку ", - сказав Ющенко.

Він відзначив, що потрібно зробити все, щоби підготувати ринок і не потрапити в ситуацію, коли на ринку України продавців більше, ніж міжнародних покупців.

"Нам не треба формувати концепцію української приватизації на тлі політичного або соціального популізму", - підкреслив президент.

За його словами, об'єкти, що виставляються на приватизацію, - це національні активи, "на які не одне покоління українців витратило свій час, свою працю і дуже часто і своє життя".

"Це багатство нації. Ми повинні з ним обходитися дбайливо, ретельно й економічно вигідно", - сказав Ющенко.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!