Тимошенко хоче сконцентрувати владу над державною власністю в одних руках

Середа, 23 січня 2008, 11:54

Змінами до закону про приватизацію передбачається, що розпоряджатися державною власністю має право винятково Фонд державного майна.

Про це повідомила прем’єр Юлія Тимошенко на засіданні уряду в середу, коментуючи відповідні зміни до закону.

"Не може бути такого, щоб державна власність і розпорядження нею здійснювалась через сто центрів управління. Тобто що кожен орган центральної влади сам розпоряджається своїм надлишковим майном, своєю землею", - зазначила прем’єр.

"І тому в цьому законі визначається, що тільки ФДМ за передбаченими законом процедурами може розпоряджатися державною власністю, хто б нею не керував до цього часу і де б вона не розташовувалася", - наголосила Тимошенко.

Також, за її словами, змінами до закону про приватизацію припиняється процедура штучного банкрутства підприємств.

Вона нагадала, що тіньова приватизація переважно відбувалася за цією схемою. Крім того, за її словами, змінами припиняються будь-які схеми приватизації, крім відкритого аукціону на контрольні пакети, "тобто цілісні майнові комплекси підприємств".

Тимошенко нагадала, що на засіданні в середу уряд затвердить порядок приватизації Одеського припортового заводу, вона пообіцяла, що приватизація буде проведена з урахуванням соціальних вимог колективу заводу.

Як відомо, уряд пропонує на посаду глави Фонду держмайна бютівця Андрія Портнова.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!