"Газ України" загрожує відключити боржників у Донецьку та Дніпропетровську

Середа, 23 січня 2008, 11:36

Компанія "Газ України" висловлює стурбованість безвідповідальною позицією керівництва місцевих органів влади і теплопостачальних підприємств у питаннях погашення заборгованості за поставлений газ.

Це ставить під загрозу опалювальний сезон у низці населених пунктів, йдеться в повідомленні прес-служби "Газу України".

Так, погашення заборгованості за спожитий протягом опалювального сезону 2007-2008 років газ обговорювалося з керівниками теплопостачальних підприємств Вінницької, Дніпропетровської і Донецької областей у Києві 22 січня.

Незадовільними були визнані розрахунки за спожите з початку опалювального сезону (1 жовтня 2007 року) паливо таких підприємств комунальної теплоенергетики:

"Дніпропетровські міські теплові мережі" (борг - 86 млн грн, рівень розрахунків - 15%), Теплоенерго (Дніпропетровськ, 14,5 млн грн, 19%), Дніпродзержинськтепломережа (17 млн грн, 38%), Донецьктеплокомуненерго (82 млн грн, 36%) і Вінницяміськтеплоенерго (15,6 млн грн, 41%).

У повідомленні зазначається, що керівники "Дніпропетровських міських теплових мереж", Донецьктеплокомуненерго і Теплоенерго не вказали можливих джерел погашення заборгованості і не змогли надати гарантії стосовно розрахунків за спожите паливо.

"Газ України" нагадує, що головною умовою стабільного забезпечення жителів України тепловою енергією є проведення повних розрахунків за спожитий природний газ.

Компанія також звернулася до міськрад Вінниці, Дніпропетровська, Дніпродзержинська і Донецька з проханням усіляко сприяти теплопостачальним підприємствам у проведенні ними розрахунків за спожите паливо, нагадавши, що відповідальними за забезпечення теплом населення є органи місцевого самоврядування.

"Газ України" постачає теплопостачальним підприємствам імпортний природний газ, який НАК "Нафтогаз України" отримує від ЗАТ "Укргазенерго".

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!