Турчинов став головою комісії з перевірки Нафтогазу

П'ятниця, 11 січня 2008, 17:05

Головою міжвідомчої комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності НАК "Нафтогаз України", створеної урядом, призначено першого віце-прем'єра Олександра Турчинова.

Склад комісії затверджено розпорядженням Кабміну від 9 січня 2007 року, що передбачає створення комісії.

Членами комісії призначено голів Головного контрольно-ревізійного управління Миколу Сивульського, Державної податкової адміністрації Сергія Буряка і Державної митної служби Валерія Хорошковського.

Також членами комісії призначено голову Національної комісії регулювання електроенергетики Валерія Кальченка і міністра економіки Богдана Данилишина.

Уряд включив до складу комісії першого заступника міністра внутрішніх справ Михайла Клюєва, першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука і заступника міністра фінансів Володимира Матвійчука.

Крім того, заступника міністра з питань житлово-комунального господарства Анатолія Козленка, заступника міністра Кабінету Міністрів Володимира Павленка, заступника голови Фонду держмайна Дмитра Парфененка.

Членами комісії також призначені заступник голови-начальник слідчого управління СБУ Микола Герасименко, заступник генпрокурора Василь Присяжнюк, прокурор Рівненської області Олексій Баганець і два народних депутати Олександр Гудима та Андрій Кожем'якін.

Голова комісії уповноважений вносити зміни до її складу у разі потреби.

Міжвідомча комісія, відповідно до розпорядження уряду, повинна провести перевірку діяльності "Нафтогазу України" у 2006-2007 роках.

За результатами перевірки комісія має надати висновки і пропозиції, спрямовані на стабілізацію фінансового стану державного холдингу.

Комісії також доручено звернутися в Тендерну палату України з проханням надати інформацію про тендерні закупівлі, проведені НАК за останні два роки.

Уряд доручив Міністерству палива й енергетики і "Нафтогазу України" сприяти міжвідомчій комісії.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!