Ющенко визначив "ключові" поправки до бюджету

Четвер, 10 січня 2008, 15:39

Президент Віктор Ющенко визначив для уряду як ключові завдання внесення збалансованих та узгоджених змін до Державного бюджету на 2008 рік.

Про це він говорив під час щотижневої зустрічі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко і головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком за участі секретаря РНБО Раїси Богатирьової і глави Секретаріату президента Віктора Балоги у четвер.

"Уникнення всіх ризиків бюджетного процесу і економічних процесів для розвитку певних галузей економіки", - таку умову поставив Ющенко, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко переконаний, що допрацьований бюджет має відповідати спільним позиціям інституцій влади, і запропонував серйозно попрацювати над цим документом.

У цьому контексті Ющенко вказав на недостатність фінансування потреб Збройних сил у Бюджеті-2008.

Посилаючись на доповідь міністра оборони Юрія Єханурова від 9 січня, президент оцінив запропоновані на 2008 рік військові видатки як "найгірший бюджет за останні 7 років".

Президент вимагає, аби такі військові програми, як перехід Збройних сил на професійну основу, підвищення боєздатності війська та утилізація боєприпасів отримали необхідне державне фінансування.

Ющенко також поставив перед урядом завдання забезпечити фінансування заходів підготовки до Євро-2012.

"Це тема, яка з лютого має бути забезпечена в державній частині бюджетними фінансами", - сказав президент.

Окремо президент поставив вимогу уряду закласти у бюджет 2008 року нову концепцію будівництва доступного житла.

На його думку, зміни до бюджету також мають забезпечити реструктуризацію заборгованості з компенсацій податку на додану вартість для підприємств різних форм власності.

Як спільне завдання для Кабінету Міністрів, парламенту та Секретаріату президента Ющенко поставив вступ України до Світової організації торгівлі в лютому цього року.

При цьому президент констатував, що наприкінці року країна досягла максимальної готовності до членства у СОТ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!