Білорусь отримала від Росії кредит в $1,5 млрд

Четвер, 27 грудня 2007, 12:53

Стабілізаційний кредит уряду Росії у розмірі 1,5 млрд дол. надійшов на рахунок міністерства фінансів Білорусі в Національний банк країни, про це повідомив прес-секретар міністерства фінансів Білорусі Сергій Зданович.

За його словами, напередодні були повністю узгоджені всі остаточні деталі надання російського стабілізаційного кредиту.

Відзначимо, вчора прем'єр-міністр Росії Віктор Зубков повідомив, що кошти у розмірі 1,5 млрд дол. в рамках державного кредиту Білорусі вже переказані до Мінська.

Зубков відзначив, що після досягнення домовленості про виділення кредиту на рівні президентів двох країн "російська сторона невідкладно розпочала роботу і в найкоротші терміни виконала необхідні домовленності".

Нагадаємо, 20 грудня 2007 р. Росія і Білорусь підписали угоду про надання білоруській стороні кредиту в 1,5 млрд дол. Угоду підписали віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Алексій Кудрін і міністр фінансів Білорусі Микола Корбут. За словами Кудріна, кредит надається Білорусі на 15 років. Процентна ставка визначатиметься за LIBOR +0,75%.

За словами міністра, наразі ставка LIBOR близька до 5%, відповідно, кредит надається під 6%. Кудрін також повідомив, для погашення боргу передбачено п'ятирічний пільговий період.

РБК-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!