Тимошенко обіцяє 20 мільярдів дефіциту

Четвер, 27 грудня 2007, 17:35

Прем'єр Юлія Тимошенко обіцяє, що доходи бюджету по зведеному бюджету становитимуть 274,3 мільярда гривень, а по загальному фонду – 215,3 мільярда гривень.

Про це вона заявила, представляючи у четвер проект бюджету на 2008 рік.

При цьому видатки зведеного бюджету становитимуть 294,2 мільярда гривень, збільшивши їх на 75,2 мільярда (34%), а загального фонду -186,900 мільярда (збільшено на 43%).

За її словами, "суттєве доповнення доходів бюджету дасть можливість формувати сильну політику уряду"

"Цей бюджет, який ми пропонуємо, має значно більшу інвестиційну складову, ніж бюджет минулого року. В попередньому році вона була на рівні 43 мільярдів, зараз – ми на 10 мільярдів збільшуємо інвестиційні видатки", - повідомила Тимошенко.

"Це означає, що всі можливості допомогти людям базуються сьогодні на інвестиційній політиці", - пояснила прем'єр.

За її словами, значно більші видатки отримає і сфера гуманітарного розвитку. Видатки на культуру й мистецтво, підтримку книговидання, розвиток української мови збільшать удвічі.

Видатки на науково-технічну діяльність збільшать на 1 мільярд гривень.

"Соціальні видатки за рахунок усунення всіх неефективних сфер фінансування ми зможемо збільшити на 57%, тобто на 16,5 мільярда додатково. Це розрахований і збалансований бюджет. Тут немає жодного ризику. Як стосовно доходно-видаткової частини, так і щодо хоч якогось зупинення потужного економічного розвитку держави", - запевнила Тимошенко.

"Економічна правда" за матеріалами "Української правди"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!