Єхануров: Такий бюджет не дає змогу перейти на контрактну армію

Четвер, 27 грудня 2007, 17:56

Міністр оборони Юрій Єхануров заявляє, що проект оборонного бюджету на 2008 рік є недосконалим і не дозволяє прискорено розпочати перехід армії на контрактний принцип комплектування.

Про це він заявив у четвер, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє УНІАН.

"Бюджет дуже не досконалий і з точки зору його обсягів, і його складових. Я так думаю, що зміни та доповнення до бюджету, над якими ми почали працювати, дадуть можливість нам прийняти більш-менш прийнятний бюджет", - сказав Єхануров.

За його словами, в цьому проекті бюджету тільки на дві третини враховано те, що потрібно Міноборони.

"Якщо говорити про перехід на контрактну армію, то сьогодні ці кошти непередбачені", - підкреслив міністр, додавши, що зараз йде напружена робота щодо того, щоби жодної соціальної пільги для силовиків не зняли.

Єхануров зауважив, що в проекті бюджету для Міноборони передбачено майже 10 млрд грн при тому, що оборонний запит становить понад 15 млрд грн.

Водночас міністр сказав, що коли з цього приводу була дискусія на засіданні уряду, то було вирішили приймати бюджет у такому вигляді, задля того, щоб можна було фінансувати підвищення соціальних стандартів уже із січня наступного року.

Як відомо, у проекті Держбюджету на 2008 рік для Міноборони передбачено 9,422 млрд грн (1,06% від ВВП), або близько 60% від бюджетного запиту (15,7 млрд грн).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!