УНП закликає Тимошенко перевірити Sun Land Group через зв'язки з російською мафією

Середа, 26 грудня 2007, 12:13

Українська народна партія закликає Кабінет Міністрів перевірити корпорацію The Sun Land Group Corp (США), що інвестує будівництво національної мережі автомагістралей і розвиток інфраструктури для проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це сказано в повідомленні прес-служби УНП.

"Українська народна партія закликає новий уряд й особисто Юлію Тимошенко розібратися, чи насправді компанія The Sun Land Group Corp, з якою екс-віце-прем'єр Андрій Клюєв підписав меморандум про те, що саме вона буде здійснювати багатомільярдні інвестиції в побудову національної мережі автомагістралей і розвиток інфраструктури для проведення Євро-2012, може виконати взяті на себе зобов'язання", - цитує прес-служба депутата Верховної Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Ярослава Джоджика.

Депутат також закликає уряд перевірити, чи пов'язана компанія з кримінальними колами України й Росії.

Джоджик також нагадав, що, згідно з підписаною угодою, повернення знецінених вкладів Ощадбанку СРСР також планують провести через The Sun Land Group Corp.

"Цю компанію досить часто пов'язують із російською мафією, неодноразово проти неї починали розслідування й припиняли співробітництво, зокрема", - повідомляє Джоджик.

Він також закликає уряд перевірити мотиви, за якими попередній Кабінет Міністрів уклав цей договір із компанією.

Як відомо, 27 вересня корпорація Sun Land Group (США) і Кабінет Міністрів підписали меморандум про партнерство, що передбачає співробітництво при фінансуванні компанією будівництва й реконструкції автомобільних магістралей і дорожньої інфраструктури.

Україна й Польща виграли організований УЄФА тендер на проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Відповідно до тендерної заявки, проведення відкриття Євро-2012 заплановане у Варшаві, а фінального матчу - у Києві.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!