Кримська влада вирішила відключити кримських татар від електрики та води

Четвер, 20 грудня 2007, 13:20

Підприємства Крименерго і Кримводоканал повинні усунути самовільні підключення будинків кримських татар до мереж електропостачання і водопостачання на території Судакського регіону.

Таке рішення ухвалили 18 грудня в Раді міністрів Криму на засіданні "Комісії з вироблення і координації заходів щодо врегулювання ситуації, що склалася у зв`язку з самовільними захопленнями земельних ділянок на території Автономної Республіки Крим".

Як повідомили у прес-службі уряду автономії, учасники наради обговорили, зокрема, і хід виконання намічених заходів щодо врегулювання ситуації, що склалася у зв`язку з самозахопленнями земельних ділянок на території Сімферопольського району, а також хід перевірки за Реєстром списків осіб, які самовільно зайняли земельні ділянки в цьому районі.

Республіканському комітету із земельних ресурсів АРК, Сімферопольської райдержадміністрації, Республіканському комітету АРК у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян доручено взяти під контроль розробку і затвердження проектів зі встановлення (зміни) меж населених пунктів Сімферопольського району.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!