У Тимошенко вирішили зменшити вартість комунальних послуг

Середа, 19 грудня 2007, 12:13

У секретаріаті Верховної Ради у вівторок зареєстровано законопроект "Про внесення змін до Закону "Про податок на додану вартість" щодо зменшення вартості комунальних послуг для населення.

Законопроект розроблений і поданий до парламенту депутатом Олександром Фельдманом (фракція БЮТ), повідомляє прес-служба депутата.

Зокрема, законопроектом передбачається скасування сплати ПДВ при оплаті комунальних послуг для населення.

На думку автора проекту, в умовах, коли піднімається ціна на енергоносії, що є базовою складовою вартості комунальних послуг, існує загроза підвищення рівня соціальної напруженості.

Зняття ж фінансового навантаження для населення при оплаті комунальних послуг у таких умовах можливе лише шляхом скасування 20%-ої ставки податку.

"Держава не повинна вирішувати свої проблеми, у тому числі й проблему подорожчання газу, за рахунок населення. Замість того, щоб доводити людей до крайньої бідності і розпачу, потрібно працювати над підвищенням якості їхнього життя. Зменшення вартості послуг ЖКГ на 20% - це той мінімум, що ми можемо зробити для народу і без збитку для держави, тому і з'явився відповідний проект закону", - вважає Фельдман.

Ухвалення вказаного законопроекту не спричинить внесення змін до інших законів України і не вимагає фінансових витрат із державного бюджету.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!