Черновецький узявся будувати "вертикаль влади"

Понеділок, 17 грудня 2007, 12:26

Мер Києва Леонід Черновецький ініціює призначення голів районних київських державних адміністрацій мером Києва.

Про це він сказав в ефірі комунальної телекомпанії "Київ" 14 грудня.

"Я запропонував президентові внести зміни в закон про столицю, щоб я міг призначати керівників районів і нести відповідальність", - сказав Черновецький.

Він заявив, що президент Віктор Ющенко пообіцяв йому подати відповідний законопроект на розгляд Верховної Ради.

Мер вважає, що при призначенні ним голів райдержадміністрацій він зможе бути впевнений, що призначив господарників, і матиме їхню підтримку.

Крім того, на його думку, звільнення президентом голови Дніпровської райдержадміністрації Олександра Сотникова й усунення від обов'язків голів ще трьох районів - Подільського, Деснянського і Святошинського - зміцнило його авторитет серед голів інших районів.

Як відомо, 13 грудня Ющенко звільнив Олександра Сотникова з посади голови Дніпровської райдержадміністрації, а також усунув від обов'язків голів Деснянської райдержадміністрації Києва Юрія Захаричева, Святошинської райадміністрації - Володимира Мазепу, Подільської райадміністрації - Євгена Романенка.

Голів райдержадміністрацій Києва призначає президент за поданням мера Києва. Головою призначається та людина, яку райрада обрала головою ради. У Києві 10 районів.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!