ЄДАПС лякає українців неможливістю отримати автомобільні права

Понеділок, 10 грудня 2007, 15:53

Консорціум "ЄДАПС" заявляє про можливий дефіцит водійських посвідчень і техпаспортів.

Про це ЕП повідомила прес-служба консорціуму.

"З вини заступника міністра МВС Віктора Суслова сотні тисяч українців можуть залишитися без транспортних документів", - заявляє в прес-релізі ЄДАПС.

Справа в тому, що 11 грудня в ЄДАПС закінчується договір на постачання видаткових матеріалів для децентралізованого виготовлення водійських посвідчень.

Оскільки "всі зобов'язання за минулим договором виконані в повному обсязі, консорціум ЄДАПС не має юридичних підстав для подальших постачань", ідеться в прес-релізі консорціуму.

"Таким чином, із середини грудня 2007 р. усі підрозділи ДАІ МВС України зіштовхнуться з відсутністю бланків документів", обіцяє ЄДАПС.

"Консорціум задовго до закінчення термінів дії згаданих договорів намагався запобігти критичній ситуації... Однак кожен раз  зіштовхувався з непоясненою бездіяльністю окремих посадових осіб МВС,  насамперед заступника міністра Віктора Суслова", - йдеться в документі.

Як відомо, у червні-липні між ЄДАПС і МВС уже відбувся конфлікт через бланки для закордонних паспортів.

Як писала газета "Бізнес", "колапс, що вразив паспортну систему України, був організований спеціально, щоб визначити головних винуватців — вітчизняні паспортні служби і ДП "Ресурс-Документ", яке, зрештою, ліквідували.

"Я не розумію поки, як це сталося, але тепер паспортною системою в країні керує приватна структура. І це не повинно було статися", - заявив міністр внутрішніх справ Василь Цушко.

Серед лобістів ЄДАПС ЗМІ називають депутата "регіонала" Василя Грицака, екс-начальника Департаменту ресурсного забезпечення МВС України м. Києва.

"Економічна правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!