Тимошенко, Януковичу і Ко повернуть 186 мільйонів

Вівторок, 6 листопада 2007, 18:34

Політичним партіям і блокам, що пройшли за підсумками позачергових парламентських виборів у Верховну Раду, будуть відшкодовані витрати на ведення передвиборчої агітації загальною сумою близько 186 млн грн.

Таке рішення прийняте на засіданні Центральної виборчої комісії у вівторок.

Член ЦВК Валерій Шелудько нагадав, що відшкодування партіям, що пройшли 3% бар'єр, робиться на підставі закону про вибори депутатів, закону про держбюджет і на підставі фінансових звітів партій і блоків про фактичні витрати.

Відповідно до рішення ЦВК, керівництво БЮТ, НУНС і Блоку Литвина мають у десятиденний термін подати пропозиції щодо пропорцій, у яких ці витрати мають відшкодуватиі політичним партіям, що входили до складу цих блоків.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що загальна сума витрат, що підлягають відшкодуванню, становить близько 186 млн грн, зокрема, Партії регіонів, БЮТ і блоку НУ-НС  по 44 млн грн., Блоку Литвина і Компартії – дещо менше.

Разом із тим він нагадав, що за підсумками чергових виборів 2006 року жодна з політичних сил не звернулася за відшкодуванням своїх витрат на ведення передвиборної агітації.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!