У Швейцарії затримали організатора "Еліта-центру"

Четвер, 1 листопада 2007, 13:39

Міністерство внутрішніх справ заявляє про затримання правоохоронними органами Швейцарії підозрюваного в махінаціях компанії "Еліта-Центр" Олександра Волконського (Шахова).

Про це повідомила прес-служба МВС.

Відповідно до повідомлення, Волконського затримано в аеропорті Швейцарії.

На сьогодні з ініціативи МВС вирішується питання про екстрадицію підозрюваного в Україну.

Як повідомлялося, раніше тимчасово виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ, перший заступник міністра Михайло Корнієнко заявив, що затриманий у Росії Олександр Волконський не причетний до махінацій "Еліти-Центру".

З його слів, паспортів на ім'я Волконського зроблено кілька десятків.

На початку жовтня МВС одержало підтвердження причетності до махінацій "Еліти-Центру" затриманого в Росії громадянина Волконського.

МВС завершило розслідування справи щодоі підозрюваного в афері "Еліти-Центру", вкладники якої уклали договори участі на паях на будівництво житла на вулиці Отто Шмідта, 34-42 у Києві.

Слідство встановило, що затриманий Андрій Т., будучи начальником відділу продажів київської компанії "НДЦ Прогрес" і директором київської "БМУ "Хімбуд", разом із іншими членами злочинної організації Олександром Ш. і Олегом Ш., які перебувають у розшуку, за допомогою підписання із громадянами-інвесторами договорів на будівництво будинків заволодів їхніми коштами.

Наприкінці 2006 року Генпрокуратура передала в суд справу стосовно підозрюваного в афері "Еліти-Центру".

Раніше Київміськадміністрація зареєструвала 1 220 інвесторів, які постраждали в будівельній афері "Еліти-Центру" і потребували будівництва житла.

На початку лютого 2006 року комітет інвесторів інвестиційно-будівельної групи "Еліта-Центр" заявив про розкрадання керівництвом компанії понад 100 млн доларів, інвестованих у будівництво житла.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!