Три іноземні компанії змагаються за право будувати у Львові стадіон

П'ятниця, 5 жовтня 2007, 11:45

Три іноземні інвестори – швейцарська компанія Marazzi, швейцарсько-угорська компанія Implemia та іспанська компанія OHL презентували 4 жовтня у рамках VII Міжнародного інвестиційного форуму "Євро-2012: Україно, вперед!" концепцію будівництва у Львові нового стадіону до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Як передає УНІАН, присутній на презентації міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж заявив, що йому особисто "за етапністю робіт і їхньою концепцією сподобався іспанський проект".

Водночас, виконавчий директор проведення в Україні Євро-2012 Іван Федоренко заявив, що, на його думку, більш конструктивним є проект швейцарців. Таку ж позицію займає міський голова Львова Андрій Садовий.

"Але перш ніж обрати інвестора, який будуватиме стадіон, слід звадити на три чинники: як швидко буде збудовано, хто вкладатиме інвестиції у будівництво і якою буде можливість експлуатації цього стадіону та комплексу навколо нього після Євро-2012", - наголосив Федоренко.

Водночас мер Львова Садовий зауважив, що майбутній інвестор буде власником стадіону, а сам стадіон уже має бути збудований навесні 2010 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua