У Києві згоріла частина ринку біля станції метро "Лісова"

Четвер, 4 жовтня 2007, 17:26

У Києві під час пожежі згоріла частина ринку "секонд-хенду" біля станції метро "Лісова".

Як повідомили у пожежно-рятувальній службі м. Київ, повідомлення про пожежу на ринку ПП "Оптима-1", на вул. Мурманська, 8, біля станції метро "Лісова" надійшло сьогодні, 4 жовтня, о 3.21 год. до Головного управління МНС України в Києві.

Перші пожежно-рятувальні підрозділи були на місці вже через 6 хвилин. Вогонь на цей момент охопив близько 300 квадратних метрів ринку та швидко поширювався по торгівельним рядам, цьому сприяла велика горюча завантаженість торгівельних рядів та вітер. З`ясувалось, що горять торгівельні палатки з "секонд-хендом".

Пожежа була ліквідована о 5.05 год. В гасінні брали участь 14 відділень вогнеборців (близько 60 осіб) на основній та спеціальній техніці.

Внаслідок пожежі згоріли торгівельні місця та речі «секонд-хенду» ринку ПП "Оптима-1" на площі близько 500 квадратних метрів.

За словами охоронців ринку, о 3.15 вони побачили, як з однієї з яток виходить дим. Розрізали, щоб подивитись, після чого стався спалах через різкий доступ кисню. Через півхвилини величезна ятка була охоплена вогнем, який швидко поширювався.

Причину та збитки від пожежі з`ясовують фахівці. Під час пожежі ніхто з людей не постраждав.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua