Азаров обіцяє, що олія, цукор і борошно не подорожчають

Середа, 24 жовтня 2007, 13:09

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров обіцяє, що ціни на олію, цукор та борошно не зростатимуть.

Про це він повідомив після засідання уряду у середу.

"Ми провели зустріч з провідними виробниками соняшникової олії і домовилися, що у тих місцях, де буде спостерігатися ажіотажний попит на олію, її будуть додатково підвозити, а також буде реалізовуватися не тільки бутильована, а й розливна олія – як це було раніше", - сказав Азаров.

Також віце-прем’єр зазначив, що за звітами виробників, відпускна ціна на їхню продукцію у супермаркетах вже знизилася в середньому до 9,4 гривень.

Але, зауважив він, уряд не задоволений таким результатом, і ціна на олію, на думку уряду, має знизитися іще на 1 гривню.

Щодо обмежень на експорт олії, то за словами Азарова, це розглядається як крайній захід.

"Ми розуміємо, що ніхто не може працювати із від’ємною рентабельністю, але ми би просили виробників не створювати проблем для наших громадян", - зазначив Азаров.

"І у нас, а також у місцевої влади достатньо повноважень, аби забезпечити це", - наголосив віце-прем’єр.

За його словами, "ніхто не повинен працювати у збиток, але з мінімальним прибутком та рентабельністю, достатніми для забезпечення нормальної діяльності підприємства, вони можуть і повинні працювати".

Також Азаров зазначив, що найближчим часом не буде зростати ціна на цукор та борошно, оскільки у державних резервах достатньо зерна для виробництва борошна, яке можна продавати за цінами минулого року.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!