Вхідні дзвінки на прямі мобільні номери стали платними

Понеділок, 3 вересня 2007, 13:28

З початку вересня для власників безлімітних пакетів операторів "Київстар" і "МТС-Україна" змінилися умови використання прямих номерів.

Тепер користувачі цих пакетів будуть платити 1,2 гривні за кожен вхідний дзвінок на свій прямий номер, а оператори відраховувати частину цієї суми "Укртелекому".

Ці зміни пов’язані з рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРС) N501, відповідно до якого оператори до 1 вересня 2007 року повинні припинити використання прямих номерів. Проте, прямі номери не зникнуть - оператори просто переоформили свій номерний ресурс із розряду мобільних у фіксовані.

Раніше, "Укртелеком" неодноразово скаржився на недоодержання прибутку через використання мобільними операторами прямих номерів. Тепер питання вирішилося на користь українського монополіста фіксованого зв'язку - мобільні оператори почали відраховувати йому частину прибутку, яку одержують від користувачів цієї послуги.

Потрібно відзначити, що для більшості клієнтів операторів нічого не змінилося. Безкоштовним прямим номером раніше користувалися тільки власники безлімітних пакетів, а інші абоненти також платили 1,2 гривень за користування. Сьогодні ж всі абоненти платять цю суму за переадресацію з прямого номера на мобільний.

ЛігаБізнесІнформ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!