БЮТ також за розробку нового бюджету-2008

Понеділок, 24 вересня 2007, 14:14

Блок Юлії Тимошенко виступає за розробку нового проекту державного бюджету на 2008 рік.

Про це повідомив журналістам представник блоку Микола Томенко.

З його слів, необхідно відразу після виборів створити коаліцію й сформувати уряд, який повинен приступити до роботи над проектом бюджету.

"Місяць, виділений на суди, і ЦВК на встановлення результатів виборів, працювати над бюджетом, а потім парламент збереться на засідання й прийме його", - сказав Томенко.

При цьому він закликав "здати в архів" як непридатний проект держбюджету-2008, розроблений урядом Віктора Януковича.

Зокрема, Томенко розкритикував цей проект бюджету за надмірне виділення коштів на пільги для центральної виконавчої влади.

З його слів, у проекті бюджету передбачена сума 1 млрд. гривень для таких пільг.

"Гра в ліквідацію пільг, показана Партією регіонів, комуністами, виявилася не тільки грою, а й цинічним обманом", - сказав Томенко.

Він закликав направити ці кошти в ті галузі, які держава зазвичай фінансує за залишковим принципом, зокрема, у науку і освіту.

Як повідомлялося, раніше Окружний адміністративний суд Києва відмовився визнати критику лідера Блоку свого імені Юлії Тимошенко проекту державного бюджету на 2008 рік незаконною.

13 вересня Тимошенко заявила, що в проекті державного бюджету на 2008 рік не враховані передвиборні обіцянки Партії регіонів.

Кабінет Міністрів на засіданні 11 вересня остаточно схвалив проект державного бюджету на 2008 рік, який буде запропонований на розгляд Верховній Раді з доходами понад 250 млрд. гривень і видатками 271,3 млрд. гривень.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!