Рекламники просять Черновецького дотримуватися закону і рекламувати не тільки себе

П'ятниця, 27 липня 2007, 14:51

Асоціація зовнішньої реклами закликає Київську міську державну адміністрацію не перешкоджати розміщенню зовнішньої політичної реклами на рекламоносіях міста.

Про це йдеться в повідомленні асоціації, яке цитує Обком з посиланням на Українські новини.

"Асоціація звертається до керівників профільних органів Київської адміністрації з вимогою припинити тиск на операторів і ретельно проаналізувати норми законодавства, що стосуються реклами і політичної агітації. Інакше ми будемо змушені констатувати відродження в КМДА порочної практики цензури з політичних мотивів", - сказано в повідомленні.

Асоціація повідомила, що Головне управління з реклами КМДА зажадало від операторів ринку негайно зняти політичні сюжети з рекламоносіїв.

В іншому випадку управління пригрозило демонтажем конструкцій.

Асоціація допускає, що дії чиновників КМДА викликані незнанням виборчого законодавства, а не спробою введення політичної цензури.

У зв'язку з цим асоціація проконсультувалася з Центральною виборчою комісією і юристами з приводу термінів розміщення політичної реклами перед позачерговими виборами Верховної Ради.

"...тільки з дня оголошення початку реєстрації кандидатів настає 20-денний мораторій на політичну агітацію (з 1 по 20 серпня)", - сказано в повідомленні.

Таким чином, на думку асоціації, на даний момент політичні партії і блоки можуть розміщати будь-як рекламу, а її сюжети варто розцінювати як комерційні.

Також асоціація вважає, що навіть при порушенні мораторію на розміщення політичної реклами демонтаж конструкцій є грубим порушенням прав підприємців.

Асоціація відзначає, що покарання за це порушення може бути у вигляді штрафів або судових позовів.

Як повідомлялося раніше, фракція Блоку Юлії Тимошенко в Київській міській раді обвинувачує мера Києва Леоніда Черновецького в перешкоджанні розміщенню реклами блоку в місті.

Раніше в Києві з'явилися сіті-лайти з зображенням Черновецкого і написом "Мер усіх киян".

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!