Азаров готовий надати Ющенку всі папірці щодо підвищення зарплат

П'ятниця, 13 липня 2007, 18:01

Віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров готовий надати Секретаріату президента всю необхідну інформацію щодо обгрунтованості підвищення зарплат і пенсій.

Про це він повідомив в інтерв’ю газету "2000".

"Я не знаю, про що вони говорять. Якщо про обгрунтування, то як же в такому разі президент оголошував про свої ініціативи підвищити зарплати і пенсії? Мені дійсно важко зрозуміти, про що вони там говорять. Зазвичай дорікають, що ми нібито не надаємо інформацію. Але інформація у нас абсолютно відкрита! Будь ласка — на сайті податкової служби вивішуються всі дані про доходи, витрати, відшкодування і т.д. І на сайті казначейства є всі дані. Якщо хочуть папірці отримувати, то ми ним й папірці посилаємо", - сказав Азаров.

Кажучи про соціальні ініціативи Президента і про можливість забезпечення цих виплат з держбюджету, Азаров зазначив, що у Кабміну є директивні документи, в яких вже визначені параметри зарплат наступного року. І в бюджеті вони будуть закладені.

"А буклет — це, розумієте, вибори. Змагання обіцянок", – додав Азаров .

Він також зазначив, що значна частина пропозицій президента "загалом пропозиції уряду. І фінансування такого соціального зростання ми планували ще в минулому році. Але частина з них, безумовно, вимагають додаткового обгрунтування. І дискусій".

proUA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!