ЄБРР не збирається давати Мітталу півмільярда доларів

Понеділок, 25 червня 2007, 13:37

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спростовує інформацію Дніпропетровської обласної державної адміністрації про можливе залучення гірничо-металургійним комбінатом "Міттал Стіл Кривий Ріг" кредиту від ЄБРР на суму $0,5 млрд.

Про це повідомив прес-секретар представництва ЄБРР у Києві Андрій Усов, передає Finance.ua з посилання на Українські новини.

За його словами, зараз ЄБРР і "Міттал Стіл Кривий Ріг" реалізують підписану у квітні 2006 року кредитну угоду на суму $200 млн. і про нові проекти мова поки не йде.

"Планів щодо нових проектів нема", - сказав Усов.

Як повідомлялося, раніше Дніпропетровська облдержадміністрація заявила про те, що "Міттал Стіл Кривий Ріг" має намір залучити кредит $0,5 млрд. у ЄБРР.

21 квітня 2006 року ЄБРР та "Міттал Стіл Кривий Ріг" підписали кредитну угоду про надання кредиту на суму $200 млн. строком на 7 років.

Нагадаємо, що акціонери гірничо-металургійного комбінату "Міттал Стіл Кривий Ріг" на зборах 14 червня вирішили перемінити назву підприємства на "Арселор Міттал Кривий Ріг".

"Міттал Стіл Кривий Ріг" (в минулому "Криворіжсталь") - найбільший виробник сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури катанки. 93,02% акцій комбінату належить компанії Mittal Steel Germany Gmb, що входить до складу міжнародного холдингу Arcelor Mittal - найбільшого у світі виробника сталі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!