Янукович та Фрадков підписали програму

П'ятниця, 22 червня 2007, 12:42

Україна та Росія підписали програму економічного співробітництва на 2008-2010 роки і план заходів до цієї програми.

"Передбачається реалізація понад півсотні заходів у різних сферах співробітництва", - заявив прем'єр-міністр РФ Міхаіл Фрадков у п'ятницю по закінченні переговорів із прем'єром Віктором Януковичем.

За словами Фрадкова, торговельні відносини динамічно розвиваються з визначеним зростанням, розширюється номенклатура товарів двосторонньої торгівлі.

"Основна увага в співробітництві приділяється високотехнологічним галузям, ми з оптимізмом дивимося на розвиток економічних зв'язків, у рамках комітету готові продовжувати роботу для підвищення ефективності та обсягів співробітництва в найближчі кілька років", - підкреслив російський прем'єр.

У свою чергу прем'єр-міністр Янукович помітив, що приріст товарообігу на 38% і досягнення обсягу більш ніж $8 млрд. стало результатом спільної роботи.

"За рік ми організували роботу на рівні виконавців, керівників підприємств, галузей економіки, що співпрацюють з міждержавною комісією", - зауважив Янукович.

Наступним кроком стало середньострокове планування. "Сьогодні фактично підписана програма торгово-економічного співробітництва на три роки, сьогодні є можливість подивитися на три роки вперед і спланувати роботу, яку ми будемо спільно виконувати і яка приносить плоди в розвитку наших держав", - додав Янукович.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!