Семенюк перенесла терміни продажу 10 обленерго

Середа, 13 червня 2007, 13:18

Фонд державного майна (ФДМ) уніс зміни в затверджений 4 квітня помісячний пооб'єктний план-графік виставляння на продаж у 2007 році пакетів акцій, виключивши з нього, зокрема, 10 обленерго.

Про це сказано в наказі Фонду від 1 червня, опублікованому в середу.

З переліку обленерго виключені "Черкаси-", "Закарпаття-", "Вінниця-", "Чернівці-", "Дніпро-", "Донецьк-", "Волинь-", "Львів-", "Одесаобленерго" і "Крименерго".

Крім того, перенесено на невизначений термін початок продажу акцій "Київського мотоциклетного заводу", "Дніпроместробуду", "Лисинаськтехмасла", "Київського заводу автоматики ім. Петровського", "Макіївського коксохімзаводу", "Київського "Радіопроекту", "Рівнесільмашу", "Кримнафтопродукту" та заводу "Фрегат".

Одночасно Фонд включив до переліку для продажу 77,5 акцій "Заводу дереворіжучого інструменту "Мотор" ім. Петровського" (термін оголошення конкурсу - 27 червня), а також для виставляння на біржу 26,39% акцій "Завальївського графітового комбінату" (17 жовтня), 25% "Заводу "Південгідромаш" (20 червня) і додаткового 1% акцій "Укртелекому" до раніше включених в перелік 4%.

Складання таких планів-графіків є традиційною практикою роботи Фонду, однак через необхідність узгодження продажу конкретних підприємств із міністерствами та урядом і іншими факторами найчастіше реальні терміни оголошення продажів можуть істотно відрізнятися від попередньо оприлюднених.

Зокрема, дотепер не погоджене рішення з урядом та Міністерством палива та енергетики про поновлення приватизації енергокомпаній, і їхні пакети акцій залишаються у власності НАК "Енергетична компанія України".

Держбюджет-2007 передбачає надходження від приватизації в розмірі 10,5 млрд. грн. у порівнянні з 0,55 млрд. грн., отриманими від приватизації в 2006 році. ФДМ за січень-травень перерахував у бюджет 1,168 млрд. грн.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!