Київ та Вашингтон ще трохи наблизили вступ України до СОТ

Вівторок, 8 травня 2007, 12:36

Істотна частина проекту звіту Робочої групи з розгляду заявки України щодо вступу до Світової організації торгівлі була розглянута в ході консультацій представників США та делегації України, що пройшли 30 квітня - 3 травня у Вашингтоні.

Як повідомили в прес-службі Міністерства економіки, основним питанням переговорів стало обговорення чергової редакції проекту звіту, передає "Обком" з посиланням на УНІАН.

На сьогодні основною передумовою завершення багатобічних переговорів щодо вступу України до СОТ є формування оновленої редакції проекту звіту Робочої групи з зобов'язаннями України.

Під час переговорів, повідомляє прес-служба Мінекономіки, обговорювалися частини проекту, що стосуються валютної системи та системи платежів; державної власності та приватизації; політики ціноутворення; політики, що впливає на торгівлю товарами: платежі та збори за надання послуг; кількісні обмеження імпорту, у тому числі заборони та квоти; митна оцінка; правила походження товарів; технічні бар'єри в торгівлі; санітарні та фітосанітарні заходи; торговельні аспекти прав інтелектуальної власності.

Крім того, була досягнута домовленість про проведення переговорів щодо рівня державної підтримки сільського господарства.

Серед зобов'язань, що будуть надалі затвердженні під час проведення Робочої групи, зокрема, зобов'язання в сфері: цінової політики, технічних бар'єрів у торгівлі, санітарних та фітосанітарних заходів, антидемпінгових, компенсаційних та захисних заходів, інтелектуальна власність.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!