Вибух на газопроводі не завадив постачати газ до Європи

Понеділок, 7 травня 2007, 19:36

Сьогодні близько 15.15 біля компресорної станції Ставище магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" (Богуславський район Київської області) сталася розгерметизація ділянки газопроводу з подальшим займанням природного газу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України", диспетчерські служби ДК "Укртрансгаз" оперативно припинили подачу газу по магістралі, завдяки чому пожежа була локалізована і погашена вже до 15.45.

Жертв і руйнувань, за оперативною інформацією, немає.

У ДК "Укртрансгаз" створена комісія з розслідування аварії. Відповідальні особи компанії і ремонтна техніка виїхали на місце пошкодження газопроводу.

Зараз подача газу по магістральному газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" тимчасово припинена. До усунення аварії без газу залишився один населений пункт – смт Тараща Київської області.

Також у прес-службі підкреслили, що зобов`язання України стосовно транзиту природного газу європейським споживачам повністю виконуються шляхом збільшення подачі газу іншими газопроводами і збільшенням відбору газу з підземних сховищ.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!