Семенюк програла Коломойському в боротьбі за "Галичину"

Четвер, 24 травня 2007, 18:03

Фонд державного майна України на зборах акціонерів ВАТ "Нафтопереробний комплекс "Галичина" (Дрогобицький НПЗ, Львівська обл.) 23 травня не зміг увести своїх представників до спостережної ради (СР) і ревізійної комісії компанії.

Склад СР та ревкомісії товариства після проведення зборів не змінився. Членами СР переобрані Костянтин Жученя, Іван Колісник, Сергій Мірошник, Сергій Вікторовський, Айк Памбухчян, Грайр Чиркинян та Журайр Чиркинян.

За словами Наталії Горлач, начальника Львівського відділення ФДМ главою правління НПК "Галичина" переобрано Олександра Лазорка.

Горлач також повідомила, що рішення з питань ліквідації дочірніх підприємств та зміни реєстратора не були прийняті.

ФДМ вже кілька разів безуспішно намагався увести своїх представників до СР НПК "Галичина".

НПК "Галичина" за підсумками роботи в 2006 році одержало 67,4 млн. грн. чистих збитків, у той час як чистий прибуток підприємства за підсумками роботи в 2005 році склав 2,7 млн. грн.

Дрогобицький НПЗ за цей період збільшив сукупні активи на 57,5% – до 865 млн. 237,1 тис. грн., обсяг основних коштів – на 14,6%, до 139 млн. 143,6 тис. грн.

Згідно з даними Держкомісії з цінних паперів та фондовому ринку України, до 15 січня 2007 року найбільшими акціонерами ВАТ "НПК "Галичина" були ФДМ - 25%+1 акція, Glostrading Ltd. (Беліз) - 22,97%, MelchettInvest Ltd. (Багамські о-ви) - 23,08%.

За даними ЗМІ підприємство контролює група компаній, пов’язаних із "Приватбанком", власником якого є український бізнесмен Ігор Коломойський.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!