Бізнесмен Рабинович збирається купити ФК "Арсенал"

Четвер, 17 травня 2007, 13:57

Бізнесмен Вадим Рабинович має намір купити в Київської міської державної адміністрації 77% акцій комунальної власності в статутному фонді футбольного клубу "Арсенал".

Про це повідомив заступник голови Київміськадміністрації Віталій Журавський.

"Вадим Рабинович купує футбольний клуб "Арсенал". Вчора (16 травня) закінчилися переговори, усе погодили, залишається оформити документи", - заявив він.

Зі слів Журавського, Рабинович має намір купити 77% з 80% акцій, що належать місту, а решту 3% залишаться в комунальній власності.

З його слів, за підсумками домовленості з Рабиновичем, вартість, за яку будуть продані акції "Арсеналу", буде розрахована, виходячи із суми, в яку був оцінений 80% пакет акцій "Арсеналу" на останньому аукціоні, тобто 770 тис. грн.

Журавський зазначив, що для здійснення Рабиновичем придбання Київська міська рада має скасувати своє рішення про ліквідацію ФК "Арсенал", прийняте у квітні.

53-річний Рабинович є президентом холдингової компанії Rico Capital Group і президентом Всеукраїнського єврейського конгресу.

В 1998 році Рабинович створив видавничий дім "CN-Столичні новини", якому належить ряд видань, зокрема тижневик "Столичні новини".

Як повідомлялося, керівництво футбольного клубу "Арсенал" просить Київську міську раду скасувати рішення про ліквідацію клубу.

26 квітня Київрада на пропозицію Черновецького ініціювала ліквідацію ФК "Арсенал".

2 березня Головне управління комунальної власності втретє не змогло провести аукціон із продажу своєї частки комунальної власності (80%) у СФ "Арсеналу".

За даними управління на 30 червня 2006 року, балансова вартість основних фондів клубу становила 298 тис. гривень, а його стартова ціна на аукціоні становить 770 тис. гривень.

Водночас дебіторська заборгованість клубу становила 2,35 млн. грн., кредиторська - 17,86 млн. грн., вартість активів клубу - 2,71 млн. грн., дохід від реалізації товарів і послуг за січень-червень 2006 року - 28,36 млн. грн.

80% футбольного клубу перебуває в комунальній власності Києва, 20% належать учасникам самого клубу, а статутний фонд "Арсеналу" становить 11,8 тис. грн.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!