Citroen хоче будувати в Україні завод за $100 млн.

Четвер, 17 травня 2007, 16:50

Французька автомобільна компанія Citroen має намір вкласти $100 млн. у будівництво заводу з випуску автомобілів цієї марки в Броварському районі Київської області.

Як повідомила глава Київської обласної держадміністрації Віра Ульянченко на прес-конференції в четвер у Києві, у даний час адміністрація проробляє інформацію з проекту, наданому компанією Citroen, відповідно до якої вони мають намір вкласти $100 млн. у будівництво заводу.

За її словами, планується, що реалізація проекту з будівництва заводу разом з корпорацією АІС (засновник компанії "Франсавто" - офіційного імпортера та генерального дистриб'ютора автомобільної марки Citroen в Україні) почнеться ще до кінця 2007 року та протягом року завершиться, однак ці дані можуть змінюватися.

"У якому порядку буде запускатися завод - цей проект буде проходити повну експертизу", - зазначила Ульянченко.

У той же час вона повідомила, що для того, щоб не стримувати реалізацію проекту, адміністрація уже визначила ділянку, що задовольняє інвесторів, і почала оформлення документів на землю.

Раніше в ЗМІ публікувалася інформація щодо намір компанії "Франсавто" побудувати завод з випуску автомобілів Citroen у Київській області, однак корпорація АІС не надала агентству коментарів щодо цього проекту, не підтвердивши і не спростувавши цю інформацію.

"Франсаавто" поточного року планує збільшити продаж автомобілів цієї марки на 80% у порівнянні з 2006 роком - до понад 3,5 тис. ед. (у 2006 році продано 1959 авто).

Французька автомобільна компанія Citroen з 1974 року входить до концерну PSA Peugeot Citroen. За даними газети "Дело", у 2006 році концерн випустив 2,3 млн. автомобілів.

Найближчі до України виробництва PSA - у Чехії (разом з Toyota) та Словаччині.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!