Українцям стане легше працювати за кордоном

Середа, 7 березня 2007, 16:17

Комітет Верховної Ради з питань європейської інтеграції підтримує законопроект "Про ратифікацію Європейської конвенції про правовий статус працюючих мігрантів".

Метою законопроекту є закріплення на законодавчому рівні гарантій дотримання прав і свобод українських громадян за кордоном, сприяння поліпшенню соціального стану трудящих-мігрантів і членів їхніх родин, а також вирішення проблем, пов'язаних із процесами трудової міграції.

В інформаційному управлінні апарата ВР повідомляють, що, на думку членів комітету, законопроект відповідає вимогам діючого законодавства України, а конвенція, що пропонується до ратифікації, - національним інтересам нашої держави.

Станом на 1 березня 2007 року Європейську конвенцію про правовий статус трудящих-мігрантів підписали і ратифікували Іспанія, Італія, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Туреччина, Франція і Швеція; підписали і ще не ратифікували - Бельгія, Німеччина, Греція, Люксембург та Україна.

Європейська конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів була ініційована в 1977 році і підписана від імені України в Страсбурзі в 2004 році.

ЛігаБізнесІнформ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!