Більшість податківців незадоволені атмосферою на роботі

Вівторок, 6 березня 2007, 16:05

Майже половина українських податківців незадоволена робочою атмосферою в органах державної податкової служби.

Про це говориться у звіті про результати опитування з внутрішнього моніторингу в органах ДПС України.

На запитання "Чи вважаєте ви робочу атмосферу в органах ДПС України сприятливою для ефективного виконання завдань та функцій, які на них покладаються", 44% опитаних податківців відповіли заперечно.

Найбільше негативних відповідей дали податківці Київської і Львівської областей (53%), Рівненської області (52%), АР Крим (51%), а також Харківської області (49%).

"В органах ДПС інших областей група опитуваних, які незадоволені ситуацією щодо морально-психологічного клімату в органах ДПС, є меншою, але їх кількість залишається дуже високою", — відзначається у звіті.

Найменше незадоволених робочою атмосферою в податковій службі — у Запорізькій (22% опитуваних), Вінницькій (34%), Хмельницькій (36%) та Херсонській і Житомирській (37%) областях.

Податкова проводила моніторингове опитування серед своїх працівників з 19 грудня по 15 січня 2007 року. Опитування проводилось у формі анкетування на умовах добровільності та анонімності. Участь у ньому взяли 19 269 податківців, або 32,84% загальної чисельності особового складу органів ДПС.

proUA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!